Session Inspector (1.0.5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Testing
el: Δοκιμές

en: @name format: @date
el: Μορφοποίηση @name: @date
