Session Inspector (1.0.5) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Location
eo: Loko
