Session Inspector (1.0.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Location
fi: Sijainti

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Browser
fi: Selain

en: Testing
fi: Testaus

en: @name format: @date
fi: @name muoto: @date
