Session Inspector (1.0.5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Location
fa: مکان

en: Current
fa: جاری

en: Browser
fa: مرورگر

en: Testing
fa: آزمایش
