Session Inspector (1.0.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Unknown
te: తెలియని

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Browser
te: విహారిణి
