Session Inspector (1.0.6) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Current
he: נוכחי

en: ago
he: לפני

en: Browser
he: דפדפן

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Sessions
he: מושבים
