Session Inspector (1.0.6) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Current
sk: Aktuálny

en: ago
sk: pred

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Testing
sk: Testovanie
