Session Inspector (1.0.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Browser
bn: ব্রাউজার
