Session Inspector (1.0.6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Location
bs: Lokacija
