Session Inspector (1.0.6) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Current
eu: Unekoa

en: ago
eu: duela

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: YES
eu: BAI

en: Testing
eu: Proba

en: Sessions
eu: Sesioak

en: @name format: @date
eu: @name formatua: @date
