Session Inspector (1.0.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: Location
id: Lokasi

en: Current
id: Saat ini

en: ago
id: yang lalu

en: Browser
id: Peramban

en: YES
id: YA

en: Testing
id: Pengujian

en: @name format: @date
id: Format @name: @date
