Session Inspector (1.0.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Browser
ka: ბრაუზერი
