Session Inspector (1.0.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Location
ta: இடம்

en: Current
ta: தற்சமய

en: Browser
ta: உலவி

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது
