Session Inspector (1.0.6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: Location
uk: Місце розташування

en: Current
uk: Поточна

en: ago
uk: тому

en: Browser
uk: Браузер

en: YES
uk: ТАК

en: Testing
uk: Тестування

en: Sessions
uk: Сеанси

en: @name format: @date
uk: Формат @name: @date
