Session Limit (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Settings
es: Configuración

en: Warning
es: Advertencia

en: Your current session.
es: Su sesión actual.

en: Select a session to disconnect.
es: Elija una sesión a desconectar.

en: Disconnect session
es: Sesión desconectada

en: Session Limit
es: Límite se sesión

en: Configure session limits
es: Configurar límites de sesión

en: Session limit settings
es: Opciones de límite de sesión

en: Session limit form
es: Formulario de límite de sesión
