Session Limit (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Settings
fr: Paramètres

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Disconnect session
fr: Déconnecter la session

en: Session Limit
fr: Limite de session

en: No limits
fr: Aucune limite

en: Log events
fr: Journaliser les évènements
