User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Name
fil: Pangalan

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Filters
fil: Mga salaan

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
