User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Name
hu: Név

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Details
hu: Részletek

en: Desc
hu: Csökk

en: Filters
hu: Szűrők

en: Order
hu: Rendelés

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Operation
hu: Művelet

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Allowed Countries
hu: Engedélyezett országok

en: Browser
hu: Böngésző

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Asc
hu: Növ

en: Login Settings
hu: Bejelentkezési beállítások
