User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Name
id: Nama

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Hostname
id: Nama host

en: Details
id: Rincian

en: Filters
id: Filter

en: Order
id: Urutan

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Operation
id: Operasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Browser
id: Peramban

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Asc
id: Urutan turun
