User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Name
jv: Jeneng

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Operation
jv: Operasi

en: Logout
jv: Metu

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Asc
jv: Urut Maju
