User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Name
os: Ном

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
