User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Name
sq: Emri

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Details
sq: Hollësi

en: Filters
sq: Filtrat

en: Operation
sq: Veprimi

en: Browser
sq: Shfletuesi
