User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Login
tr: Giriş

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Name
tr: İsim

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Desc
tr: Azalan

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Order
tr: Sıralama

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Operation
tr: İşlem

en: Logout
tr: Çıkış

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Asc
tr: Artan
