User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Name
cs: Jméno

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Details
cs: Detaily

en: Desc
cs: Sestupně

en: Filters
cs: Filtry

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Operation
cs: Operace

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Apply Filters
cs: Použít Filtry
