User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to de translation catalogue (37 entries)

en: Login
de: Anmelden

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Desc
de: Absteigend

en: Filters
de: Filter

en: Order
de: Reihenfolge

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Operation
de: Aktion

en: Logout
de: Abmelden

en: Sort by
de: Sortierung

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Start Time
de: Startzeit

en: End Time
de: Endzeit

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Your Email Address
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Sessions
de: Sitzungen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Device
de: Gerät

en: Flood Control Settings
de: Abruflimitierungseinstellungen

en: Schedule Frequency
de: Frequenz des Zeitplans

en: Login Settings
de: Anmeldeeinstellungen

en: Whitelisted IP Addresses
de: Zugelassene IP-Adressen

en: How can we help you?
de: Wie können wir helfen?

en: Time Range
de: Zeitspanne

en: Apply Filters
de: Filter anwenden

en: Upgrade Plan
de: Upgrade-Plan

en: Upgrade Now
de: Jetzt upgraden
