User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Login
et: Sisselogimine

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Name
et: Nimi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Details
et: Üksikasjad

en: Desc
et: Kahanev

en: Filters
et: Filtrid

en: Order
et: Järjestus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Browser
et: Brauser

en: Error message
et: Veateade

en: Asc
et: Kasvav
