User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Login
fr: Identifiant

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Name
fr: Nom

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Details
fr: Détails

en: Filters
fr: Filtres

en: Order
fr: Ordre

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Operation
fr: Opération

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Sort by
fr: Trier par

en: Browser
fr: Navigateur

en: Start Time
fr: Heure de début

en: End Time
fr: Heure de fin

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Your Email Address
fr: Votre adresse de courriel

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Schedule Frequency
fr: Fréquence de planification

en: Whitelisted IP Addresses
fr: Adresses IP Whitelistées

en: Apply Filters
fr: Appliquer les filtres
