User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Filters
km: តម្រង

en: Order
km: លំដាប់

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Logout
km: ចេញ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Error message
km: សារ​កំហុស
