User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Name
oc: Nom

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Details
oc: Detalhs

en: Filters
oc: Filtres

en: Order
oc: Òrdre

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Operation
oc: Operacion

en: Logout
oc: Sortir

en: Sort by
oc: Triar per

en: Browser
oc: Navigador

en: Error message
oc: Messatge d'error
