User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
