User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Login
pt: Entrar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Name
pt: Nome

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Details
pt: Detalhes

en: Filters
pt: Filtros

en: Order
pt: Ordem

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Operation
pt: Operação

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Browser
pt: Navegador

en: Start Time
pt: Hora de início

en: End Time
pt: Hora de Fim

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Sessions
pt: Sessões

en: Apply Filters
pt: Aplicar filtros
