User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Details
th: รายละเอียด

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Order
th: เรียงตาม

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
