User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Details
uk: Подробиці

en: Desc
uk: Спад

en: Filters
uk: Фільтри

en: Order
uk: Послідовність

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Operation
uk: Дія

en: Logout
uk: Вихід

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Browser
uk: Браузер

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Your Email Address
uk: Адреса Вашої ел. пошти

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Asc
uk: Зрост

en: Device
uk: Пристрій

en: Enable Logging
uk: Увімкнути ведення журналу

en: Schedule Frequency
uk: Частота розкладу

en: Whitelisted IP Addresses
uk: IP-адреси в білому списку

en: How can we help you?
uk: Чим ми можемо допомогти?

en: Apply Filters
uk: Застосувати фільтри

en: Upgrade Now
uk: Оновити зараз
