User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Name
am: ስም

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Sort by
am: ደርድር
