User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Name
bs: Ime

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Details
bs: Detalji

en: Filters
bs: Filteri

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
