User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Name
cy: Enw

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Details
cy: Manylion

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Order
cy: Trefn

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Error message
cy: Neges wall
