User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Name
el: Όνομα

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Desc
el: Φθί

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Order
el: Σειρά

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Asc
el: Αύξ
