User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Login
he: כניסה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Name
he: שם

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Hostname
he: שם שרת

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Filters
he: מסננים

en: Order
he: סידור

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Operation
he: פעולה

en: Logout
he: יציאה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Browser
he: דפדפן

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Sessions
he: מושבים

en: Asc
he: סדר עולה
