User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Login
is: Innskráning

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Name
is: Nafn

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Details
is: Nánar

en: Filters
is: Síur

en: Order
is: Pöntun

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Logout
is: Útskrá

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Allowed Countries
is: Leyfileg lönd
