User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Name
ku: ناو

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Operation
ku: کردار

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
