User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Name
ps: نوم

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Details
ps: سپړنې

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Browser
ps: لټونى (browser)
