User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Name
sk: Názov

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Filters
sk: Filtre

en: Order
sk: Poradie

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Operation
sk: Operácia

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Asc
sk: Vzostupne
