User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Login
sl: Prijava

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Name
sl: Ime

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Filters
sl: Filtri

en: Order
sl: Vrstni red

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Logout
sl: Odjava

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
