User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Name
te: పేరు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Details
te: వివరాలు

en: Order
te: క్రమం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
