User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Name
vi: Tên

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Details
vi: Chi tiết

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Order
vi: Thứ tự

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Operation
vi: Thao tác

en: Logout
vi: Thoát

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Device
vi: Thiết bị
