Session Reminder (1.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Details
ar: التفاصيل

en: Close
ar: إغلاق

en: Style
ar: نمط

en: About
ar: حول
