Session Reminder (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Details
ca: Detalls

en: Close
ca: Tanca

en: Style
ca: Estil

en: About
ca: Detalls
