Session Reminder (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Roles
de: Rollen

en: Close
de: Schließen

en: All roles
de: Alle Rollen

en: Style
de: Darstellung

en: About
de: Über
