Session Reminder (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: User
es: Usuario

en: Details
es: Detalles

en: Close
es: Cerrar

en: All roles
es: Todos los roles

en: Style
es: Estilo

en: About
es: Acerca de
