Session Reminder (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Close
eu: Itxi

en: Style
eu: Estiloa

en: About
eu: (r)i buruz
